DOUBLETREE BY HILTON, BAGA ARPORA GOA

Hotelový řetězec a věrnostní program

Celosvětová síť hotelů Hilton hotels and resorts. Program Hilton Honors je aplikován.

Hotelové lobby

Chcete-li se dostat do hotelu, je nutné projít malou pasáž z rušné hlavní silnice. V hotelovým lobby se nachází recepce a lobby bar a rovněž přístup k bazénu z jedné strany a do restaurace Flame z druhé strany.
Při odbavení do hotelu jsem byl na recepci přivítán ovocnou šťávou a typickou teplou sušenkou Doubletree. Personál byl přátelský a vstřícný, co na mně udělalo dobrý první dojem. Do hotelu jsem se přijel ráno, můj pokoj nebyl ještě připravený kvůli plné obsazenosti. Nicméně po dvou hodinách čekání (během čekání byla snídaniě) jsem byl doprovozen do svého pokoje, ačkoli zbývaly ještě asi 4 hodiny k oficiálnímu času odbavení.
V hotelu není směnárna. Hlavní kreditní karty jsou ale přijímány.

Umístění hotelu

V Severní Goa, v oblasti Arpora. Mezinárodní letiště Goa Dabolim je asi hodinu jízdy. Hotel provozuje autobusovou dopravu na pláž Baga v hodinových intervalech. Pláž Baga je lemovaná restauracemi, bary, obchody a plážovými stánky. Hotelová doprava ovšem není spolehlivá, neboť v době odjezdu z pláže Baga minibus nepřijel. Čekal jsem asi 15 minut a nakonec jsem musel vzít taxík, abych se vrátil zpět do hotelu. 

Hotelové pokoje

Více než 100 pokojů a apartmánů má výhled buď na lagunu nebo na hotelový bazénu. Všechny pokoje mají balkon s malým stolkem a židlemi, malým psacím stolem, velkou plochou TV, minibarem, rychlovarnou konvicí, konferenčním stolkem se křesly, velkou postelí, klimatizací a stropním ventilátorem. Pokoj je zařízený v odstínu tmavého dřeva. Dekor je zastaralý a připomíná kvalitní hotely z osmdesátých let minulého století. V pokoji je dlaždicová podlaha bez koberce. Za vstupními dveřmi je umístěna šatní skříň s trezorem.
WIFI je zdarma, ale připojení může být velmi nestabilní a někdy úplně spadne. K dispozici je možnost vylepšeného připojení k wifi za poplatek. Tuto nabídku jsem neshledal jako výhodnou, protože rychlost připojení se příliš nezměnila.

Restaurace a jídlo

V hotelu jsou 2 restaurace a jeden lobby bar. V restauraci Flamese podávájí snídaně, které jsou dobrá. Velký výběr – koutek s čerstvými džusy, omeleta na vyžádání, kontinentální a americká snídaně, indická masová i bezmasová snídaně . Jídlo je čerstvé a chutné. Personál je zdvořilý a k dispozici. V restauraci Flamese po snídaních podávají jídla indické a západní kuchyně.
Restaurace TAAL, která se nachází v blízkosti bazénu, nabízí indické speciality. Caffeine Lobby Barje kavárna, která nabízí malé občerstvení, stejně tak jako koktejly a nápoje.

Možnosti pro volný čas

V hotelu je k dispozici venkovní bazén, malá posilovna a lázeňské služby. Služby prádelny jsou k dispozici, ale nebyly vyzkoušeny.

Závěr

Nepropásněte : ajurvédské masáže poblíž hotelu. Skvělá zkušenost!!!

Cena pokoje : 100,- Euro

Kontakt : https://doubletree3.hilton.com/en/hotels/india/doubletree-by-hilton-hotel-goa-arpora-baga-GOIABDI/index.html?WT.mc_id=zELWAKN0APAC1DT2DMH3LocalSearch4DGGenericx6GOIABDI

Hotel je považován za 5hvězdičkové zařízení. Z mé osobní zkušenosti ovšem s 5 hvězdami nemá nic společného. Čistota a zařízení pokojů by se mohlo zlepšit. Personál je milý a zdvořilý, ale musíte pořád připomínat, co chcete, například chybějící toaletní papír na toaletě …