PIVO THE CZECH BAR

O restauraci

Restaurace patří skupině Café Deco Group, jednoho z předních provozovatelů barů a restaurací v Hongkongu.

Umístění restaurace a prostor

Nachází se v budově Elements na ulici Austin Road West v Kowloon-u. Nejlepší způsob, jak se dostat do budovy Elements, je vzít taxi nebo vlak MRT. Nicméně, po tom co jsem se dostal dovnitř budovy, nebylo pro mě snadné bar najít. Trochu jsem se ztratil a nevěděl, kam směřovat. Nakonec jsem našel informační tabuli a někoho dalšího, kdo měl namířeno do baru Pivo. Měl jsem štěstí. Místo nebylo příliš plné, ale ani prázdné. Večer byl mladý a čím dál byl prostor baru více plnější. Později tam opravdu bylo živo a rušno. Pro Čecha je někdy fajn setkat se s jinými Čechy daleko od domova a popovídat si s nimi. V Pivu bylo dost Čechů, Němců a jiných evropanů žijících a pracujících v Hongkongu, ale také mnoho místních hostů. Restaurace má vnitřní prostor se stoly pro ty, kteří chtějí jíst a pít, a venkovní prostor, který se otevírá, když je venku hezké počasí.

Personál byl příjemný a přátelský.

Specialita restaurace

Samozřejmě Plzeňský Prazdroj. Točený i v láhvích. Budvar a tmavý Kozel. A také Becherovka! 

Další jídla na jídelníčku

V nabídce jsou česká, nebo i možná německá jídla, jako klobásová mísa s hořčicí, pečené vepřové koleno s křenem a hořčicí, gulášová polévka podávaná v chlebu, vepřový řízek apod. Najdete zde také jídla jako mušle na pivu nebo “fish and chips“, která rozhodně nejsou velmi česká, ale hosté sem samozřejmě přicházejí z různých částí světa.

Cena za sklenici piva zaplatíte 78 HK dolarů (9 EUR), pečené vepřové koleno vás bude stát 258 HK dolarů (30 EUR) a pomalu vařené kachní stehno bude za 208 HK dolarů (24 EUR), abychom uvedli pár cen.

Servis

Personál je přátelský. Celkově, v Pivo Czech Bar je zábava!

Závěr

Otevírací hodiny:

11.30 – 23.00 

Kontakt:

Shop R004, Roof Level,

Elements, 1 Austin Road West,

Kowloon, Hong Kong

Tel: +852 2196 8733