HOLIDAY INN GOLDEN MILE HOTEL

Hotelový řetězec a věrnostní program.

Celosvětová hotelová síť IHG InterContinental Hotel Group. Věrnostní program je IHG Rewards Club loyalty program.

Hotelové lobby

Do hotelu jsme přijeli brzy večer. Lobby nebylo obrovské, ale dostatečně prostorné a příjemně voňavé. Personál recepce byl zdvořilý a profesionální během našem odbavení. První dojem byl, že tento hotel by mohlo být dobrým místem k našemu pobytu.

Ve vstupní hale je recepce, služby concierge, úschovna zavazadel, směnárna a všechny typické hotelové služby. Byl nám nabídnut nápoj na úvítanou a vzápětí nás doprovodili do našeho pokoje Premier.

Do hotelu je možné vstoupit hlavním vchodem nebo přímo z ulice Nathan Road po eskalátoru přímo do hotelového lobby. Pokud vstupujete do hotelu vchodem z Nathan Road, v přízemí projdete nákupní arkádou. 

Umístění hotelu

V Kowloon-u. Čtvrť Tsim Sha Tsui, přímo na Nathan Road, co je hlavní ulice v Kowloon-u obklopená obchody, restauracemi a bary. Hongkongské mezinárodní letiště je asi hodinu jízdy. Hlavní kulturní centra se nacházejí nedaleko od hotelu, Clock Tower a Avenue Stars jsou vzdáleny pouhých 5 minut pěšky, stejně jako místo, z kterého můžete sledovat slavnou světelnou show Symphony of Lights. Přístav Star Ferry se nachází asi 5 minut chůze.

Hotelové pokoje

Hotel má více než 600 pokojů a apartmánů. Pokoje pro hosty s postižením jsou samozřejmě rovněž k dispozici. Náš pokoj Premier Room byl vybaven dvěma velmi širokými lůžky, protože šířka postele byla 140 cm. Pokoj o rozloze 30 m² je jinak vybaven pracovním stolem se židlí, konferenčním stolkem a křesly, kabelovou TV, minibarem, trezorem, konvicí k přípravě kávy a čaje, klimatizací a pantofly. Na velkém okně visí těžké závěsy, které pokoj zcela zatemní a na podlaze je koberec. Co mnoho lidí může potěšit je tzv. polštářové menu, což znamená, že si můžete vybrat z různých typů polštářů, na kterém budete spát. Nábytek může trochu vykazovat známky použití.

Koupelna není příliš velká, ale má vše, co potřebujete, vanu, toaletu, toaletní a kosmetické potřeby, vysoušeč vlasů a samozřejmě telefon.

Služby prádelny jsou spolehlivé. Wifi připojení je poměrně rychlé a dobré.

Restaurace a jídlo

V hotelu jsou 3 restaurace a 1 bar. Snídaně formou bufetu se podávají v restauraci Bistro On The Mile, která se nachází v prvním patře. Snídaně měla dobrý výběr, od západní až po asijskou volbu jídel. U snídaně v Bistro On The Mile si hosté mohou vychutnat pěkný výhled na Nathan Road. Restaurace Loong Yuen Cantonese Restaurantpodává obědy a večeře a je známá svými kantonskými lahůdkami, jako je naše oblíbené dim sum jídlo. Podle informací od zaměstnanců hotelu je restaurace považována za jednu z nejlepších v Hongkongu. Osteria Ristorante Italianopodává jídla italské jak k obědu, tak i k večeři. Hart’s At Golden Mileje typický bar se živou hudbou s výborným výběrem nápojů a koktejlů.

Možnosti pro volný čas

Hotel má venkovní bazén se záchrannou službou, saunu, parní lázeň a fitness centrum, stejně jako holičství a kosmetický salon.

Závěr

Nejlepší pro :

obrovská postel a dobré centrální umístění v Tsim Sha Tsui

nepropásněte :

restaurace Loong Yuen Cantonese

Cena pokoje :

190,- EUR / Premier Room

Kontact :

https://www.ihg.com/holidayinn/hotels/us/en/reservation

50 Nathan Road,Tsim Sha Tsui, Kowloon, Hong Kong

Tel: 852 2369 3111