DIM SUM SQUARE RESTAURANT

O restauraci

Místo je považováno za jednu z nejlepších restaurací specializující se na kantonské knedlíčky dim sumve městě.

Umístění restaurace a prostor

Restaurace se nachází v oblasti Sheung Wan na Hong Kong Island. Toto místo je velmi oblíbené u místních obyvatel, což je znamením dobré kvality a čerstvosti jídla.

Do restaurace jsme přísli později odpoledne a měli štěstí, protože restaurace nebyla plná, takže jsme mohli snadno najít stůl. Restaurace nepříjímá rezervace, takže pokud chcete přijít, může se stát, že budete stát ve frontě několik minut, abyste získali místo uvnitř.

Personál byl přátelský a nápomocný a pomohl nám objednat si jídlo. Obdržíte objednávkový formulář, kde je třeba označit, které jídlo chcete a jaký počet. Zapíšete-li “1” znamená to, že dostanete celkem 4 kusy dim sum. Po 15 minutách čekání se naše objednávka začala servírovat na stůl. Jídlo bylo velmi čerstvé a přicházelo přímo z kuchyně plné páry. Ke každému jídlu dostávate automaticky jasmínový čaj a personal vám ho po celou dobu pravidelně dolévá. Interiér restaurace je příjemný a čistý, zařízení restaurace je minimalisticky moderní. Prostor není příliš velký, ale může obsloužit poměrně velký počet zákazníků.

V konkrétních časech se mohou před restaurací tvořit na ulici fronty, ale hosté zpravidla nečekají déle než 30 minut. Jakmile jsme restauraci opouštěli, venku se vytvořila opravdu dlouhá fronta zájemců o vstup.

Speciální jídlo restaurace

Crystal shrimp dim sum.

Jídlo s čerstvými a šťavnatými krevetami uvnitř a dokonalou strukturou na povrchu.

Další jídla na jídelníčku

V nabídce restaurace je mnoho dalších různých druhů dim sum, od krevetových k vepřovým, grilovaným až po vegetariánské tofu. Od knedlí

ků až po rolky. Kromě dim sum jsou navíc nabízeny polévky, dušená zelenina, čínské kuřecí pařáty, rýže atd.

Ceny za dim sum jsou velmi nízké a pohybují se v rozmezí 15 až 35 HK dolarů (1,5 – 4 EUR).

Servis

Personal byl rychlý, schopný a přátelský.

Závěr

Otevírací hodiny 10.00 – 22.00

Kontakt 27 Hillier Street, Sheung Wan, Hong Kong Island, Hong Kong

Tel: 2851 8088

Naše jídlo v restauraci Dim Sum Square bylo čerstvé a velmi chutné. A neuvěřitelně nízká cena.